Velké finále na blátě

Dne 9. 10. 2016 jsme ukončili velkým finálem podzimní seriál pro děti - 5. ročník memoriálu Oldřicha Rouda 2016.  Vypadá to, že nejspíš se stane tradicí nepříznivé počasí při každém posledním závodu seriálu. Stejně jako na jaře nás čekalo chladné a zatažené počasí, trať byla blátivá a velmi špatně se jezdilo. A i tak jsme se sešli v hojném počtu a seriál úspěšně ukončili. Pro náš klub jsme získali celkem 5 medailí. Tímto všem malým cyklistům, kteří se zúčastnili seriálu, patří velká gratulace! Podzimní seriál finančně podporuje především United Energy a. s. Most-Komořany, ale také František Hájek („Víčkománie pro Natálku“), firma Cinkili (poháry, šipky, terče, hry). Všem, kteří se nějakým způsobem podíleli na přípravě, a organizaci při pořádání seriálu moc děkujeme a i nadále se budeme těšit na Vaší přízeň.