Seriál pro děti ukončen

11.10.2021 11:35

První neděli v říjnu byl ukončen seriál čtyř závodů pro děti jednalo se již o jubilejní X. ročník memoriálu Oldřicha Rouda, seriál probíhal za podpory Severočeské teplárenské, města Meziboří, firmy Allkon, Olgy Francové a Denisy Poživilové. Celkoví vítězové v jednotlivých kategoriích jsou Šmídl Vítek-MŠ Paraplíčko, Převrátil Vojtěch-Cyklistický klub Litvínov, z.s., Kubínová Kateřina- MŠ Tylova, Kubín Ondřej-MŠ Tylova, Gajarská Ema-ZŠ Meziboří, Dominik Urban-Cyklistický klub Litvínov, z. s., Kejřová Markéta – ZŠ Meziboří, Štolba Matěj, Měrková Viktorie – oba SKI CLUB Litvínov, Kornalík Jan-Cyklistický klub Litvínov, z.s., Foltin Jakub – KL SPORT Most. Náš klub vybojoval celkem 8 medailí. Všem zúčastněným blahopřejeme k pěkným výsledkům. Děkujeme za pomoc při organizaci rodičům, firmě Agency of Security Pasec a Evě Vrzákově  při zdravotnickém dohledu. Budeme se těšit na setkání v příštím roce.

Zpět

Kontakt

Cyklistický klub Litvínov, z. s.
IČO: 62209850
Jiráskova 413
Litvínov
43601

tel. 603154176

© 2023 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode