Neleníme

Během května a června jsme zahájili první a druhý závod již X. jubilejní ročník memoriálu Oldřicha Rouda. Na celkové vítězství mají našlápnuto Šmídl Vítek v benjamínkách, Strýhal Antonín, Kubínová Kateřina v začátečnících, Kubín Ondřej a Gajarská Ema v předžácích A, Dominik Urban a Markéta Kejřová předžácích B, Štolba Matěj a Viktorie Měrková v mladších žácích, v kadetech si nejlépe vede Moritz Lindner a juniorech Jakub Foltin a Lasse Bernard.

V červnu se někteří z nás zúčastnili již tradičně Extrém bike v Mostě dne 19. 6. 2021. Tentokrát za velmi slunečného počasí. Z dětí náš reprezentoval Ondra Prokop, z dospělých Olda Olda Roud ml. na trati 56 km a Roud Lukáš, Roud Oldřich st a Roudová Dana na trati 35 km.

Každoročně se někteří zúčastňují Le Tour de Partik - Roud Oldřich st., Roud Oldřich ml., Vojta Vaníček.

Užili jsme si poslední trénink před prázdninami v úterý 29. 6. 2021, kdy rodiče s dětmi vytvořili dvojice a na naší trati za Koldomem si zazávodili ve štafetách. Odměnou všem bylo poté malé občerstvení.

Na Mistrovství ČR mládeže v silniční cyklistice v Lovosicích dne 11. 7. 2021 nás reprezentoval David Bílý. Spoke maratonu v Kralovicích dne 28. 8. 2021 se zúčastnil Honza Kornalík a obsadil krásné 3. místo.

Za sebou máme letní cyklistické soustředění, které se konalo v RS Svor od 7. 8. 2021 do 14. 8. 2021, kde jsme nejen jezdili na kole. Jeden den jsme si udělali výlet k Máchovu jezeru, zahráli si minigolf a zařádili na šlapadlech, každý večer musely děti ve skupinách plnit různé úkoly a soustředění jsme zakončili stezkou odvahy a hodnocením pobytu u grilování.

Dne 4. 9. 2021 se konala akce Sporťáček s bohatým programem na koupališti Koldům v Litvínově, kde jsme prezentovali náš klub.

V nejbližší době nás čekají další závody seriálu pro děti, které se konají 19. 9. a 3. 10. 2021 (velké finále) za podpory Severočeské teplárenské, města Meziboří, firmy Allkon, Olgy Francové a Denisy Poživilové na které všechny srdečně zveme.