červen jsme měli pestrý

27.06.2022 13:48

Ve dnech 11. 6. a 12. 6. 2022 jsme měli dva zástupce na závodech. V sobotu se konaly závody v Čížkovicích pod názvem Velká cena Lafarge, kde Olda Roud ml. se umístil na pěkném 34. místě při hlavním závodě na 22 km a Olda Roud st. obsadil velmi krásné první místo ve své kategorii při závodě na 16 km. V neděli opět nastoupili na start Olda Roud ml. i Olda Roud st. a to v Osečné při MTB závodě 50 Podralsko, umístění - Olda st. 5. místo na trati 25 km v kategorii gravel, Olda ml. 15. místo na trati dlouhé 58 km.

O víkendu ve dnech 18. 6. a 19. 6. nás reprezentoval Honza Kornalík na CZECH DH TopOnTrail CUP Razula vede si velmi dobře a v průběžných výsledcích je na 12. místě v juniorech.

V sobotu 25. 6. 2022 se konal Extrém bike Most, kde už jsme měli o něco více zástupců z našeho klubu. Z výsledků: Adam Svoboda – krásné 10. místo v mladších mini žácích na trati dlouhé 2 km, Ondra Prokop – převedl vynikající výkon na trati dlouhé 4 km v mladších žácích skončil na 7. místě, ve stejné kategorii jel další náš svěřenec a to Dominik Urban, který se vedl také velmi zdatně a skončil na 9. místě, na trati dlouhé 35 km se Olda Roud ml. umístil na 4. místě a Roud Oldřich na 34. místě ve svých kategoriích.

Někteří z našich se zúčastnili 10. ročníku otevřeného cyklistického závodu jednotlivců – LE TOUR DE PARTÍK 2022, který se konal dne 25. 6. 2022 – David Imramovský, Honza Kornalík, Vojta a Adam Vaníčkovi.

Poslední červnovou neděli 26. 6. 2022 Cyklistický klub Litvínov, z. s. pokračoval 2. závodem seriál čtyř cyklistických závodů pro děti a mládež, jedná se již o XI. ročník memoriálu Oldřicha Rouda. I když bylo extrémní teplo, mladí závodníci přece jenom neodolali a místo případného se chlazení u vody vyrazily na náš závod. Gratulace a obdiv patří všem zúčastněným. Děkujeme všem, kteří se nám pomáhají s přípravou a organizací, za sponzorství firmám Allkon a Cinkili, za zdravotní dozor Evě Vrzákové. Budeme se těšit na příznivce cyklistiky a malé sportovce při dalších závodech seriálu a to 11. 9. a velkém finále 2. 10. 2022. Více informací najdete na www.cyklistickyklublitvinov.cz.

Obsazení prvních míst při 2. závodě:

Strýhal Václav-MŠ Paraplíčko, Joza Antonín-MŠ Loučná, Duchková Ema-Bike Klíny, Převrátil Vojtěch-CK Litvínov, Převrátil Ondřej-CK Litvínov, Prokop Ondřej-CK Litvínov, Přibilová Barbora-Hladová kola Litvínov, Honza Nožka-CK Litvínov, Honza Krlín-CK Litvínov, Foltin Jakub-KLsport Most.

 

Zpět

Kontakt

Cyklistický klub Litvínov, z. s.
IČO: 62209850
Jiráskova 413
Litvínov
43601

tel. 603154176

© 2023 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si web zdarma!Webnode